JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 934

Nedjelja, 01 Studeni 2015 09:32

Kristina Mijat viceprvakinja svijeta u kickboxingu

Kristina Mijat došla je do naslova viceprvakinje svijeta u Kickboxingu održanog od 21.10.2015.-01.11.2015.u Beogradu.

Kristina je na startu turnira imala predstvavnicu Maroka Houkmane Kawtar. Kristina je od samog početka meča postavila tempo borbe te držala protivnicu na velikoj razlici u bodovima. Kako je meč odmicao razlika je bivala sve veća, te je nakon tri runde nadmočno pobijedila predstavnicu Maroka odlukom sudaca 3:0.

Sljedeća protivnica bila joj je Poljakinja Monika Kadzierska te je nakon teške borbe uspjela pobjediti Poljakinju rezultatom 2:1 i ući u finale.

Na žalost, u finalu bolja od nje je bila Talijanka Cristina Caruso,pa je članica Kickboxing kluba Hrvatski branitelj dragovoljac osvojila srebrnu medalju.

Spomenimo i to da se Kristina Mijat borila u disciplini kick light,u kategoriji do 65 kilograma.

Po povratku iz Beograda oko 03:00 sata obitelj, Torcida i prijatelji su joj priredili veličanstven doček u Klubu Navijača Torcide Vodice.Uz bengalke i cvijeće primila je na dar i navijački šal Torcide Vodice.

Podsjetimo i na to da se za 20 dana održava drugi dio Svjetskog Kickboxing prvenstva u Dublinu, te da je također na tom popisu i naša Kristina Mijat članica Kickboxing kluba Hrvatski branitelj dragovoljac te joj ovim putem želimo puno sreće na predstojećem Svjetskom prvenstvu.