Utorak, 30 Kolovoz 2016 11:07

Vodički Orlovi uspješni na sve strane

Kraj kolovoza je bio vrlo uspješan za članove BBK „Orlov krug" koji su nastupili na nekoliko utrka u zemlji i inozemstvu. Najviše vrijedi istaknuti odlične rezultate mladog Roka Fržopa koji je nastupao na cestovnim utrkama u subotu i nedjelju. Posebno smo ponosni na 9 mjesto u utrci u Italiji Allievi XVII Memorial Donda.

Još jedan uspjeh za „Orlov krug" ostvario je Josip Toljan na tradicionalnoj utrci za XCO kup Hrvatske u Grožnjanu koja je vožena u subotu gdje je u svojoj kategoriji Sport osvojio 2 mjesto, a klupski kolega Tomislav Barešić u kategoriji Master A 2 mjesto, Joško Fržop u kategoriji Master B četvrto mjesto na istoj utrci. U utrci koja je vožena u nedjelju XCC Josip Toljan zauzeo je 2 mjesto a Tomislav Barešić 3 mjesto u svojoj kategoriji.

U nedjelju je Joško Fržop odradio je dobar posao na maratonu „Fužine". Joško je vozio kraću stazu dužine 56 km i kategoriji 45+ osvojio drugo mjesto, a Zlatko Spahija odlično 7 mesto u kategoriji do 45 godina. Dok je naš presjednik kluba Ivica Mesarić zauzeo odlično 3 mjesto na dužoj stazi 82 km na Maratonu u Fužinama, a Ante Šprljan odlično 18 mjesto.

Fotografije: Damijanić Photografy, Hupser, Adria Bike