Ponedjeljak, 26 Svibanj 2014 00:00

Članovi BBK Orlov krug uspješni na tri natjecanja

Članovi BBK Orlov krug iz Vodica sudjelovali su proteklog vikenda (24. i 25.) na tri natjecanja.

Na 39. Usponu na Učku - brdsko državno prvenstvo na cesti u organizaciji BK Rijeka koje se održalo u subotu 24. Svibnja, Tonko Juras osvojio je 1 mjesto u Master 1 (A) kategoriji, Roko Fržop 2 mjesto u kategoriji Početnik A a Ante Saratlija 3 mjesto u kategoriji Master 3 (C). Spomenimo i odličan uspjeh Davida Jabuke iz BK Kamena – Tribunj koji je osvojio prvo mjesto u kategoriji Junior.

Istog dana održao se Maraton Skradin -Dubravice -Rupe u organizaciji BK Faust Vrančić Šibenik te su u kategoriji Sport drugo i treće mjesto osvojili Carlo Petković i Karlo Crvarić

Sutradan, u nedjelju 25.05. u Psunju održana je kup utrka „XCO Psunj –Pakrac" gdje je Roko Fržop ostvario sjajan rezultat osvojivši prvo mjesto u kategoriji Početnik A, a Carlo Petković, također odličan sa osvojenim prvim mjestom u kategoriji Sport.
Joško Fržop zauzeo je 3. mjesto u Master B a naša Tanja Barišić izvrsno 3 mjesto u kategoriji Elit Žene.

Čestitke našim Orlovima na odličnim uspjesima.